Статті

У цьому розділі Ви зможете знайти корисну інформацію та рекомендації щодо підготовки та організації весілля, вибору ЗАГСА, вибір фотографа/відеооператора, вибір місця для весільної прогулянки та багато іншого – все для організації весілля. Цей розділ постійно зростатиме і оновлюватиметься і міститиме різні поради молодятам! Поки що доступні такі весільні статті:

Наближається один із найголовніших днів у Вашому житті. Це день, про який мріє кожна дівчина. День, про який думає кожен хлопець. Вже розіслано запрошення на весілля, замовлено банкетний зал у ресторані, куплено вишукану весільну сукню. Залишилося лише одне невирішене питання: кому довірити фотозйомку цього чудового урочистого дня? Серед запрошених на весілля гостей природно знайдуться кілька власників фотоапаратів, але де гарантії, що вони зможуть зробити цікаві та красиві фото. Тому найкраще довірити цю роботу професіоналам. А точніше професійному весільному фотографу, у якого є не тільки професійне обладнання, а й достатній досвід проведення весільних фотозйомок.

При виборі весільного фотографа постарайтеся ознайомитися не тільки з його портфоліо а й познайомитися з ним особисто. Особиста зустріч та знайомство з фотографом є дуже важливими. Адже Ви шукаєте не тільки професіонала, а й людину, з якою Вам доведеться працювати весь день. Розпитайте фотографа про стиль його роботи на весіллі, про постановочні та репортажні фотографії, про варіанти обробки весільних фото та про те, в якому стилі може бути оформлений Ваш весільний альбом. Розкажіть фотографу як Ви уявляєте Ваші весільні фотографії та оформлення альбому. Якщо є можливість принести приклади весільних фото, які ви б хотіли отримати.

Основна частина фотографій, що увійдуть до весільного альбому, робиться під час весільної прогулянки. Постарайтеся бути природними та невимушеними, прислухайтеся до рекомендацій та порад фотографа. Весільні фото – це творчий процес у якому важлива Ваша участь. Тому якщо Ви хочете отримати не тільки репортаж з весілля, але й прекрасні весільні постановки у вишуканому стилі, беріть участь у процесі фотозйомки і взаємодійте з фотографом. Пам’ятайте, що шикарний весільний альбом не зробити зусиллями тільки з боку фотографа.

Весільна фотография – це неповторні моменти щастя, які побачив і зняв фотограф, у день вашого весілля. Весільний фотограф допоможе назавжди залишити в пам’яті променистий блиск очей нареченої, сльози щастя під фатою, чарівні посмішки та обличчя, що світяться від щастя. Завдяки весільному фотографу Ви знову і знову зможете переживати яскраві миті цього
чудового дня, гортаючи весільний альбом з найкращими фотографіями з весілля!

—-

З повагою, весільний фотограф (Київ) Кирпіченков Олександр