Весільне Фото

Альбоми.

У цьому розділі показані приклади весільних фотографій у вигляді докладних фотозвітів, починаючи з приготування, викупу, розпису, весільної прогулянки та банкету. Хочу звернути увагу, що саме докладні звіти дають реальне враження про те, як буде випрасувати готову роботу – Ваше весільне фото. Кращі фотографії з великої кількості весіль, знятих протягом кількох років, звичайно, будуть вигладити виграшно, але не передадуть реальної картини. Викладаючи саме докладні звіти, зняті у різні пори року, у різних місцях – я хочу показати стабільний результат за будь-яких, навіть несприятливих умов.

Переглядаючи фото, Ви знайдете весілля зняті як у місті Київ, так і за його межами – від природи, архітектури, міських пейзажів – інтер’єрів та фотостудій.

Якщо Вам подобатися мої роботи – при особистій зустрічі, я покажу Вам ще раз свої роботи на ноутбуці, вже в максимальній якості, покажу також свіжіші зйомки, які не встиг викласти на цей сайт. І, звичайно, поділюся з Вами досвідом, який встиг придбати, але який не встиг викласти у вигляді статті на свій сайт. Крім цього, на зустрічі, я обов’язково покажу Вам, як виглядають оброблене весільне фото роздруковане великим форматом, а також весільні фото у вигляді фотокниг.

Для тих, у кого намічається велике весілля, з великою кількістю гостей, і є необхідність, щоб однаково докладно були відображені і Ви і Ваші гості – рекомендую замовити роботу двох фотографів. У парі зі мною може працювати мій брат Сергій Кирпіченков чи інший фотограф-партнер. Злагоджена робота двох фотографів дозволить засмутити одночасно події, що відбуваються, такі як приготування нареченого/нареченої, викуп біля будинку і завершальні збори нареченої в будинку, Ваш розпис у ЗАГСі або церкви та емоції всіх гостей у залі в цей момент, і т.д. Іноді буває так, що гості залишаються без належної уваги у найцікавіші моменти, коли весільний фотограф захоплений лише молодятами. Під час роботи тандему – весільні фотографії збагачуються дрібними деталями. Крім цього, другий фотограф може виступити помічником під час прогулянки – потримати додаткове світло, зробити одночасні фото з іншого ракурсу або просто захопити гостей, на той час поки що перший працює тільки з Вами.

Щоб детальніше прочитати поради пов’язані з підготовкою до весілля, з погляду фотографа, перейдіть в розділ”Весільні статті, і далі до теми, що цікавить Вас.

Весільна фотографія – це насамперед ФОТОГРАФІЯ, тобто. дослівно – “малюю світлом”. (Фотограф Джері Гіоніс (Jerry Ghionis))