Портфоліо

Види Послуг.

Підхід до весільної фотозйомки особливо ретельний, деякі події (такі як одягання кілець) не можна перезняти з другого дубля.

Якщо у Вас незабаром намічається весілля – Ви шукаєте собі фотографа – найкращий спосіб перевірити фотографа та заспокоїти свою душу – замовити Love story.

Портретна зйомка завжди потрібна серед людей різної вікової категорії.

У цьому розділі наведено приклади зйомки таїнства Хрещення, Вінчання, а також день народження дитини.

Звичайно, фотографії в електронному вигляді не старіють… Але, як приємно взяти в руки щось паперове, не цифрове – а справжні, у глянцевій твердій обкладинці

Готові надруковані альбоми Ви отримуєте разом з обробленими цифровими фото.

Об’єктом предметної фотозйомки може бути будь-який предмет, техніка, одяг, продукти харчування та напої.

Фотозйомка інтер’єру, архітектури може бути здійснена як для друку портфоліо в журналах або глянцевих рекламних проспектах, так і для Інтернет-портфоліо

Фотографування машин, як і будь-який інший жанр фотографії, вимагає ретельної підготовки та використання професійної техніки.

Замовляючи послуги фотографа в Києві, ви стикаєтеся з питанням, як правильно вибрати фотографа, дивлячись лише на окремі фотографії та не бачачи всіх його робіт. Я рекомендую – дивіться докладні фотозвіти з окремо взятих зйомок. Звичайно, вибрані фотографії, на перший погляд, виглядають краще – але дуже рідко вони передають справжній результат фотозйомки та вміння фотографа працювати у тих чи інших ситуаціях. На моєму сайті ви знайдете чимало докладних звітів, різних жанрів, різних категорій. Зверніть увагу на це!

     Якщо у Вас скоро намічається весілля і Ви хочете весільну фотозйомку, але боїтеся помилитися – найкращий спосіб перевірити фотографа та заспокоїти свою душу – замовити передвесільне Love story. На передвесільній зйомці немає поспіху та прихильності до часу, тому Ви спокійно зможете насолоджуватися фотосесій, добре зрозумієте стиль роботи фотографа, його темп, і тоді під час весільної зйомки для Вас не буде сюрпризів. Результат же буде промовистішим за будь-які слова, а хороші передвесільні фотографії, залишаться доброю пам’яттю на все життя. Крім цього, слайд-шоу з Вашої  передвесільної фотосессії, можна показати всім гостям на майбутньому весіллі (на плазмі або на проекторі).

    На моєму сайті Ви також можете знайти приклади фотокниг, а також приклади їх оформлення.
Цифрових фотографій у кожної людини дуже багато і показувати їх усім близьким людям, часто просто колись, адже їх так багато…
Звичайно, фотографії в електронному вигляді не старіють і не вицвітають… Але як приємно іноді взяти до рук щось паперове, не цифрове – а справжні, у твердій глянцевій обкладинці та показати лише найважливіші моменти свого життя у завершеній формі – на папері чи на пластику, де фотографії вже красиво оформлені та підібрані. Саме для цього потрібна фотокнига. Тільки книга може передати всі відтінки кольорів – і ви насолодитеся якістю! Весільна фотокнига, книга з вашої подорожі, книга з вашого Love story і т.д.
Все це може бути надруковано в книзі розміром 30 на 30 см. на якісному папері або пластику завтовшки від 20 до 100 аркушів!

 

Для зручності всі зйомки умовно розділені на категорії. Якщо Ви не знайшли у категоріях, якоїсь послуги фотографа, сміливо звертайтесь до мене, перейшовши в розділ« Фотограф на весілля в Києві, контакти »

Як весільний фотограф, насамперед я оновлюю категорію весільне фото. Саме тому, ця категорія представлена найбільшою кількістю прикладів.