Види Послуг.

Підхід до весільної фотозйомки особливо ретельний, деякі події (такі як одягання кілець) не можна перезняти з другого дубля.

Якщо у Вас незабаром намічається весілля – Ви шукаєте собі фотографа – найкращий спосіб перевірити фотографа та заспокоїти свою душу – замовити Love story.

Портретна зйомка завжди потрібна серед людей різної вікової категорії.

У цьому розділі наведено приклади зйомки таїнства Хрещення, Вінчання, а також день народження дитини.

Звичайно, фотографії в електронному вигляді не старіють… Але, як приємно взяти в руки щось паперове, не цифрове – а справжні, у глянцевій твердій обкладинці

Готові надруковані альбоми Ви отримуєте разом з обробленими цифровими фото.

Об’єктом предметної фотозйомки може бути будь-який предмет, техніка, одяг, продукти харчування та напої.

Фотозйомка інтер’єру, архітектури може бути здійснена як для друку портфоліо в журналах або глянцевих рекламних проспектах, так і для Інтернет-портфоліо

Фотозйомка машин, як і будь-який інший жанр фотографії, потребує ретельної підготовки та використання професійної техніки.

Про Мене

З 2009 року надаю послуги фото на весілля в місті Києві, а іноді і за його межами. Фотографія – це не просто робота для мене, а й моє хобі та спосіб життя. З кожним роком я намагаюся розвиватися і вчитися чогось нового, у кожну свою роботу намагаюся вкладати частинку душі.

Читать Далее

Переваги роботи зі мною:

• Індивідуальний та дружній підхід до кожного клієнта;

• Складання продуманого маршруту для фотозйомки, зручного та раціонального з точки зору переїздів, обговорення таймінгів знімального дня, а також ідеї для фотосесії, поради щодо вибору аксесуарів;

• Якісна фототехніка, широкий набір знімної оптики;

• Додаткове світло для нічної фотозйомки, зйомки в інтер’єрах або погано освітлених приміщеннях;

• Детальні консультації та поради для організації весілля загалом.

Усі представлені на сайті фотографії – мої авторські роботи! Ми живемо з Вами в одному світі, в одній реальності і, я думаю, що Ви так само як і я цінуєте швидкоплинність подій та моментів, які з нами відбуваються щодня. Кожна мить нашого життя унікальна та неповторна. Його неможливо повторити чи прожити якось інакше… Але саме завдяки фотографії його можна зберегти на знімку.

Фотографія допомагає засмутити у пам’яті найкраще з того, що з нами відбувалося. Дозволяє заново пережити найяскравіші моменти нашого життя: дитинство, шкільні роки, перше кохання, весільний день, народження первістка, ювілеї, корпоративи тощо. І моя робота – допомогти Вам зберегти ці неповторні моменти, пропонуючи професійну фотозйомку у Києві. Фотографія дозволяє розкрити себе, побачити збоку, зберегти емоції, зупинити час, що минає!

Як фотограф я готовий запропонувати Вам професійну фотозйомку та наступні послуги :
• весільна фотозйомка в Києві;

• передвесільні Love story;

• весільна фотокнига;

• випускні альбоми;

• свята (дні народження, юбілеї, корпоративи) ;

• фотозйомка таїнств Хрещения, Вінчання ;

• постановочні портретні фотографії;

• сімейна фотозйомка і дитячі фото в Києві;

• предметна фотосьемка в Киеве;

• рекламна фотозйомка інтер’єру у Києві;

• авторскі фотокартини (Виготовлення та оформлення авторських фоторобіт на замовлення)

У фотогалереях цього сайту викладено приклади моїх робіт – весільні фотографії – добірки по 30-40 фотографій, а також фотозвіти зі знятих мною передвесільних Love Story, свят та багато іншого. Якщо Ви шукаєте професійного фотографа, але боїтеся помилитися з вибором, у розділі “Послуги фотографа, весільна фотозйомка і інші послуги” Ви знайдете досить багато прикладів, щоб оцінити рівень моєї роботи.

Детальніше мої роботи можна подивитися на ноутбуці вже при особистій зустрічі у зручний для Вас час і в зручному місці. Я докладно розповім Вам про всі організаційні моменти, відповім на будь-які питання, пов’язані з фотографією. Звичайно в першу чергу я – весільний фотограф (Київ)

Весільні фото – це яскраві спогади про найпрекрасніший день у Вашому житті, про неповторний День! Ці фото Ви будете з ностальгією переглядати через багато років і з радістю показуватимемо своїм дітям.

Весільний фотограф має не тільки любити свою справу, а й вміти знайти підхід до кожного, побачити прекрасне і підкреслити це у знімку. Пропонуючи послуги фото на весілля, я підходжу до кожного клієнта індивідуально! Весільне фото не можна перезняти, в цей день немає других дублів – кожну мить неповторна!

Моя робота – зробити весільні фото якомога яскравіше, зловити всі ключові моменти якісно! Мій підхід до фотографування весіль завжди творчий, я не нав’язую конкретні місця весільної прогулянки чи сюжети!

Після самої зйомки всього весільного дня – триває більш тривала і скрупульозна робота: починаючи з моменту приготувань і до кінця програми ведучої, всі фотографії, зняті мною в RAW, проходять технічну обробку в спеціальному RAW конверторі, а найкращі фотографії з весілля – додатково ретельно обробляються в Adobe Photoshop і готуються до друку.

Окрім оброблених фотографій до будь-якого мого пакету зйомки я роблю музичне слайд-щоу з найкрасивіших фотографій Вашого весілля. Потім всі відзняті та оброблені фотографії, а також весільне слайд-шоу записуються на DVD диски і демонструються Вам під час особистої зустрічі.

Тільки після одержання готової роботи Ви оплачуєте виконану роботу повністю. Крім дисків з цифровими фотографіями, Ви можете також, замовити друк будь-якої кількості звичайних фотографій або оформити Ваше весілля у вигляді весільної фотокниги. Також, для всіх моїх клієнтів – я безкоштовно даю прямі контакти суміжників, таких як відеооператори, музиканти, ведуча, водії весільних автомобілів, візажисти тощо. Всіляко допомагаю порадами з будь-якими труднощами, пов’язаними з організацією, даю чіткі рекомендації щодо фотозйомки, які допоможуть Вам раціонально спланувати свій весільний день. Саме послуги фото на весілля – це основний напрямок моєї діяльності!

[collapse]

Моє Портфоліо.

Ви можете зв’язатися зі мною будь-яким зручним для Вас способом, щоб отримати будь-яку консультацію, пов’язану з фотографією. Якщо Ви не знайшли цікавої інформації або цін на послугу, що Вас цікавить – зателефонуйте або напишіть мені – і Ви отримаєте швидку і конкретну відповідь.

Для бронювання дати зйомки – потрібна попередня зустріч та внесення завдатку. Якщо Ви плануєте замовляти весільні фото – не відкладайте бронювання на останній момент. Враховуйте, п’ятниці та суботи – це дні, на які припадає більша частина весіль, і якщо Ваше весілля також намічено на ці дні тижня – накладки можливі вже за кілька місяців. На відміну від магазину весільних суконь або магазину прикрас, у фотографа/оператора двох весіль в один день не буває.
Якщо мої фото – це те, що Ви шукали, звертайтеся негайно!

Контакти

Зворотній зв'язок