Весільне фото та відео від Сергія Кирпиченкова

Працюючи весільним фотографом та відеооператором, мені пощастило в тому, що моя робота та моє хобі збігаються, а тому від своєї роботи я отримую задоволення і не втомлююся. Перебуваючи в атмосфері кохання та свята, я наповнююся цією позитивною енергією і намагаюся наповнити нею те весільне фото та відео, яке мені довіряють знімати.

Будучи спочатку фотографом, я звик зосереджуватися на емоціях молодої пари і ловити ті яскраві і хвилюючі моменти, які потім залишаються в пам’яті молодят у вигляді весільних фотографій. Також цьому я навчив і свого молодшого брата Олександра Кирпиченкова. Почавши знімати весільне відео, я відразу переніс ці славні традиції і в новий почин. Оскільки найважливіше – вміння працювати з парою, я вже мав, то справа пішла швидко.

У своїй роботі я намагаюся всіляко експериментувати, пробувати щось нове. Із задоволенням беруся за якісь нові та незвичайні експерименти. Іноді люблю об’єднувати весільне фото і відео в єдиний продукт.

Працюючи в парі з моїм братом, ми створюємо злагоджений тандем, який не просто розуміє один одного з півслова, а ще й працює в одному стилі. Також можемо доповнювати один одного і допомагати один одному у зйомці, оскільки дуже добре знаємо специфіку роботи один одного. Якщо хтось із нас виявляється зайнятий, то пара може отримати фотографа, який працює в такому ж стилі за такою ж ціною.

Якщо Ви у фотографіях найбільше цінуєте емоції, переживання та хвилюючі моменти кохання та радості, то я з радістю стану Вашим фотографом чи відеооператором.

+38 (066) 817-33-02 (тел/вайбер/телеграм)
https://www.facebook.com/kirpichenkov
https://www.instagram.com/sergeikirpichenkov/

Весільне відео, приклади роботи Сергія Кирпиченкова:

Для перегляду відео в хорошій якості натисніть на значок “шестерні” в правому нижньому куті переглядача і виберіть максимальне значення (потрібний час, щоб відео завантажилося)